Czym się zajmujemy?

 

W ubiegłym sezonie obsłużyliśmy kilkadziesiąt motocykli, quadów oraz skuterów. Fachowość oraz gwarancje napraw zapewniają mechanicy z wieloletnim doświadczeniem w branży motocyklowej.

Na pierwszym miejscu stawiamy zadowolenie klienta.

Cena naszych usług jest uzależniona od motocykla, dlatego, że do każdego podchodzimy indywidualnie.

Najlepszym sposobem wyceny jest pojawienie się motocykla w warsztacie. Istnieje także możliwość wstępnego oszacowania kosztów telefonicznie lub drogą poczty elektronicznej do czego również zachęcamy.

 

Prowadzimy również sklep motocyklowy, dzięki któremu nasze centrum może służyć kompleksową obsługą klienta, a ceny części oraz materiałów eksploatacyjnych są najniższe!

 

 

Usługi dodatkowe

W celu wzbogacenia naszej oferty wprowadzamy dodatkowe usługi, które niekoniecznie są związane z motocyklami.

W ich skład wchodzą między innymi:

 

- POLEROWANIE - usługa obejmuje każdy materiał, jaki można wypolerować, najczęściej jest to oczywiście aluminium. Polerujemy elementy motocykli, felgi samochodowe  itp. Każdy element podlega indywidualnej wycenie a cena jest zależna od rozmiarów oraz złożoności. Wycena nastąpi po wizycie w naszym warsztacie lub pocztą elektroniczną po wysłaniu zdjęc danego elementu.

 

- SPAWANIE - usługa obejmuje spawanie aluminium oraz plastiku, najczęściej klienci zlecają nam spawanie aluminiowych elementów motocykli, jednak żadne aluminum nie jest dla nas problemem. Równie często w naszym warsztacie pojawiają się plastiki motocyklowe oraz samochodowe (głównie zderzaki). Wycena jest indywidualna, zależna od rozmiarów, złożoności elementu oraz nakładu pracy. Podobnie jak z polerowaniem, element musimy zobaczyć aby go wycenić, co wiąże się z wizytą u nas lub przesłaniem zdjęć.

Kontakt w sparwie spawania aluminium: 501 465 982

Kontakt w sprawie spawania plastiku: 501 055 574

 

 

- DOJAZD/TRANSPORT  - w razie potrzeby zabierzemy Twój motocykl z domu, naprawimy i odwieziemy we wskazane miejsce - cena usługi to tylko 0,5zł za km.

 

Ten dział stale ulega modyfikacji oraz rozbudowie. Staramy się dopasowywać działania do naszych możliwości oraz  zapotrzebowania rynku. Chętnie podejmiemy się nietypowych zadań, a nasz e-mail jest czynny 24h/dobe.

  

 

HANGAR  |  SKLEP  |  KONTAKT  |  Nieruchomości